isbul.net

Deri Teknikeri

Genel Bakış

Deri Teknikeri nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Deri Teknikeri olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Deri Teknikeri nerelerde çalışabilir? Deri Teknikeri arayan firmalar hangileridir? Deri Teknikeri mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Deri Teknikeri ilanları yayınlanıyor. Deri Teknikeri olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Deri Teknikeri olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Deri Teknikeri Nedir, Ne İş Yapar?

Deri Teknikeri Kimdir?

Deri teknikerleri; ham deri ve kürkün bazı işlemlerden geçerek kullanıma hazır hale getirilmesinde görev almaktadır. Deri teknoloğu, lif teknoloğu ve deri işlemecileriyle çalışmalar yürütmektedir. Deri teknikeri deri yapımı sırasında uzman kişiler tarafından yapılan plan doğrultusunda; deriyle ilgili temizleme, bakım gibi işlerden sorumludur. Derinin yapım sürecinde her aşama ile yakından ilgilenmek, fabrika veya deri firmasındaki ilgili kişilere bildirmek görevleri arasında yer alır. Deri teknikerlerinin bütün aşamaları titiz biçimde kontrol etmesi önemlidir.

Deri Teknikerinin Görevleri Nelerdir?

Deri teknikeri; dericilikle ilgili fabrika, atölye, tabakhane gibi yerlerde çalışmaktadır. Makineler yardımıyla çalışma yürüten bu kişiler, pek çok ürünün işleme hazırlanmasında görev almaktadırlar.

Yerine getirilmesi gereken temel görevleri şu şekilde sıralanabilir:

    Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi