isbul.net
Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım koşullarının amacı isbul.net insan kaynakları sitesine üye olmadan önce sizlere yasal sorumluluklar hakkında yasal ve genel bilgi amaçlı yapmanız ve yapmamanız gerekenler hakkında bilgi vermektedir. isbul.net sitesine üye olmadan önce bu yasal şartlar hakkındaki bütün bilgileri okumanız ve kabul etmeniz durumunda sitemize üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olan bireyler aşağıda belirtilen tüm gizlilik ve yasal koşulları kabul etmiş sayılır. Bu sayfada bulunan tüm şartları isbul.net gerek gördüğü zaman, istediği şekilde değiştirme hakkına sahiptir.

İsbul.net, üye olunmadan da kullanılabilmektedir. Üye olmadan siteyi görüntüleyen bireyler “Kullanıcı üye’’ olarak dolaşabilecekler. Fakat ‘’Üye’’işlemini gerçekleştiren bireyler iş ilanı sayfalarına girerek iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Kullanım Kuralları

  • Yanlış, eksik ve yanıltıcı bilgi vermek,
  • Ahlak kurallarına aykırı davranmak,
  • Uygun olmayan profil resimleri koymak ve paylaşmak,
  • Reklam ve pazarlama amaçlı bilgiler kaydetmek,
  • Başka aday ve firmaların bilgilerine ulaşmak için yazılımı engellemek ve değiştirmeye çalışmak,
  • Kullanıcı bilgileri ve şifrelerini sitenin amacı dışında kullanmak,
  • Virüs yollayarak sitenin erişebilirliğini durdurmaya çalışmak.

Yukarıda belirtilen olaylardan herhangi birinin olması üye olan firma ya da üye adayın isbul.net ile bağlantısının kesilmesine ve haklarında yasal tüm işlemlerin yapılmasına sebep olacaktır. Böyle bir durumdan şüphelenildiği takdirde en kısa sürede isbul.net ile iletişime geçmeniz önerilir.

İnternet sitesi güvenlik kuralları

isbul.net bünyesinde ki genel bilgiler,

Kullanıcı profilleri,

Şirket bilgileri,

Gerekli logo ve fotoğraflar isbul.net kurumsal yapısına aittir. Link üzerinden bir defaya mahsus öneri mahiyetinde kullanılabilir. Fakat herhangi bir sitede yayınlanması yayıncılık ihlali gereği yasaktır. isbul.net kendi bünyesindeki kurumsal yapıyı korumakta ve kullanıcılarından bu güveni güvenilir bir hizmet vermek için istemektedir.

İçerik Kullanımı

Sitenin isim hakkı ve logosu münhasıran isbul.net'e ait olup hiçbir surette isbul.net' in yazılı muvafakati olmaksızın kullanılamaz, 3. kişi ve kuruluşların kullanımına sunulamaz. Mevcut bilgilerin bir kısmı ya da tamamı kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılabilir ve kesinlikle değiştirilemez.

isbul.net sitesinde bulunan bütün yazılar, grafikler, istatistiki bilgiler ve resimler (“Materyaller”) isbul.net tarafından vücuda getirilmiş olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sair yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran isbul.net' e aittir. Sitede yer alan Materyallerin isbul.net' in yazılı muvafakati olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması yasaktır.

isbul.net aşağıdaki hakkı saklı tutar: isbul.net servisleri üzerinde yer alan Materyalleri; herhangi bir uyarıda bulunmaksızın her zaman ve herhangi bir nedenle değiştirme, askıya alma veya kaldırma hakkını saklı tutar.

Genel Sorumluluklar

isbul.net üyelere doğrudan istihdam sağlayan bir kuruluş değildir. İş ilanları sitemizde firma yetkilileri tarafından yayınlanmaktadır. İş başvuruları da doğrudan firmalara ulaştırılmaktadır. İsbul.net üzerinden yapılan tüm iş başvuruları gizli ve özel olup firmalar tarafından görüntülenmektedir. isbul.net hiçbir şekilde üyelerin başvurularını inceleme hakkına sahip değildir.

İsbul.net, her ne sebep olursa olsun, ister işlem hataları, ister bilgisayar hataları, ister sistem hataları olsun, sitenin veya sitenin herhangi bir bölümünün, işlevinin veya uygulamalarının kullanımının sonucunda oluşabilecek her türlü direkt, dolaylı, özel, cezai, sonuç doğuran veya rastgele oluşan hasarlar konusunda size veya başkaca taraflara karşı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu hüküm, kullanıcılar ve/veya kullanıcıların sitenin hizmetlerini kullanmaktan elde edecekleri karlarla ilgili beklentilerini de içerir.

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi