isbul.net

Girişimci

Genel Bakış

Girişimci nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Girişimci olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Girişimci nerelerde çalışabilir? Girişimci arayan firmalar hangileridir? Girişimci mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Girişimci ilanları yayınlanıyor. Girişimci olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Girişimci olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Girişimci Nedir, Ne İş Yapar?

Girişimci Kimdir?

Girişimci, kendi kazançları veya bünyesinde çalıştığı şirketi için finans alanına dair tüm bilgilerini her an geliştirerek, bu bilgileri ticari, iş zekasıyla birleştirip iyi bir ürün ya da marka oluşturmayı hedef alan kişiye verilen unvandır. Girişimciler geliştirdiği projeler için takım çalışmasına ihtiyaç duysalar da ön plana çıkan kişi yine de girişimcidir.

Girişimcinin Görevleri Nelerdir?

Genel olarak küçük bir çalışma grubu içerisinde çalışmalarını ve projelerini sürdüren girişimci bu takım içinde üstlendiği görev ve sorumluluklarla ön plana çıkar.

Bu sorumluluklar şunlardır;

Yatırımları, girişimi en aktif hale getirecek ve en karlı şekilde kullanmayı sağlamak,

  • Girişimde bulunacağı ve proje geliştireceği iş alanını ve sahasını inceleyerek analiz etmek,
  • Girişim projesinin finans alanında gelişimini sağlayacak yetk... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi