isbul.net

Mali İşler Müdürü

Genel Bakış

Mali İşler Müdürü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Mali İşler Müdürü olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Mali İşler Müdürü nerelerde çalışabilir? Mali İşler Müdürü arayan firmalar hangileridir? Mali İşler Müdürü mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Mali İşler Müdürü ilanları yayınlanıyor. Mali İşler Müdürü olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Mali İşler Müdürü olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Mali İşler Müdürü Nedir, Ne İş Yapar?

Mali İşler Müdürü Kimdir?

Mali işler müdürü, ait olduğu kurumun mali anlamda bütün işlerini düzenleyen ve u işlerden sorumlu olan kişidir. Mali işler departmanında görev alan mali işler müdürü, gerekli kamu kurumlarında veya özel sektörde çalışabilmektedir.

Mali İşler Müdürünün Sorumlulukları Nelerdir?

Mali işler müdürü, kendi altında bulunan mali işler alanında sorumlu olan diğer çalışanları sürekli olarak denetlemek ve onları yönetmekle görevlidir.

Bunun dışında:

1)     Nakit para akışını kontrol etmek,

2)     Mali işler departmanının disiplinli ve planlı bir şekilde çalışmasını sağlamak,

3)     Görev aldığı kurumun bütçesini oluşturmak ve denetlemek,

4)     Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi