isbul.net
ucretsiz-ilan

Hemen ücretsiz firma üyeliği oluştur hesabına her ay tanımlanan 1 ücretsiz ilan hakkı ile

ÜCRETSİZ İŞ İLANI YAYINLA ARADIĞIN PERSONELİ BULMANIN EN KOLAY YOLU

ÜCRETSİZ İŞ İLANI VER

Teknolojinin ilerlemesi ve nüfusun artmasıyla birlikte çalışma hayatında da doğru orantıda bir hareketlenme başlamıştır. İş alanlarının artması, iş arayan ve işveren arasında bir köprü oluşturmuş ve bu anlamda yoğun bir arz talep durumu söz konusu olmuştur. Teknolojik ilerlemeler, iş arayışının ve işçi alımının eskiye nazaran daha kolay bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayacak çalışmalar meydana getirmiştir. Bu doğrultuda bireyler özellikle internet ortamı üzerinden aradıkları işlere, işverenler de aradıkları elemanlara kolaylıkla ulaşmaya başlamıştır. Daha önceleri gazetelerin sarı sayfalarında iş ilanı yayınlayan firmalar artık internet ortamı üzerinden bu işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. İnternet ortamı için tasarlanarak iş arayan ve işverenin kullanımına sunulmuş olan çeşitli iş ilanı sitesi mevcuttur. Firmalar bu siteler üzerinden ücretsiz iş ilanı vermekte ve iş arayanlar da rahatlıkla bu ilanlara ulaşarak başvuruda bulunmaktadırlar. İsbul.net, bu alanda kurulmuş olan ve sunmuş olduğu olanaklar sayesinde iş arayan ve işveren için oldukça kullanışlı imkanlar sağlayan bir web sitesidir. Ücretsiz iş ilanı vermenin en kaliteli adresi olan isbul.net ile ücretsiz iş ilanları verebilir, dilediğiniz elemana hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

ARADIĞINIZ ELEMANA KISA SÜREDE ULAŞIN

İsbul.net üzerinden ücretsiz iş ilanı verebilmek için öncelikle yapmanız gereken işlem “Firma Girişi” kısmından “Üye Ol” ya da “Ücretsiz İlan Ver” seçeneklerine tıklayarak firmanız adına üyelik oluşturmaktır. Daha sonra size otomatik olarak tanımlanmış olan 1 adet ücretsiz ilan hakkınız ile dilediğiniz pozisyonda ilan yayınlayabilirsiniz.

HER AY KESİNTİSİZ İLAN YAYINLAYIN

Sistemimizin size her ay otomatik olarak tanımladığı 1 adet ücretsiz ilan yayınlama hakkı”nın yanı sıra gelen başvuruları ücretsiz görüntüleme hakkınız mevcuttur. Bu hakkınızla, ilanınıza başvuran tüm adayların iletişim bilgilerini ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

UYGUN FİYATLI ÜRÜNLER

İkinci ya da üçüncü ilan yayınlamanız durumunda bu ilanlar için sizlerden belirli bir ücret talep edilecektir. Ürünlerimiz ve fiyatlandırmalar konusunda detaylı bilgi için ana sayfanızda yer alan “Ürünlerimiz” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Modern Özellikler

 • Kolay Kullanım
 • 7/24 Ulaşılabilirlik
 • SINIRSIZ ÖZELLİK

İlan Yayınlama Adımları

Vereceğiniz ilanda adaylarda aradığınız niteliklerin detaylı olarak ifade edebileceğiniz özel bir kısım bulunmaktadır. Bu kısımda dilediğiniz nitelikleri listeleyebilir, özel olarak belirtmek istediğiniz noktaları belirtebilirsiniz. Ayrıca ilanı yayınlamadan önce adaylara deneyimleri ya da yetkinlikleri hakkında soru sorabilme imkanınız bulunmaktadır. Böylece adayları daha ilk aşamada oluşturduğunuz sorularla eleme ya da gruplandırabilme imkanına sahip olabilirsiniz. İlanınızda eklemek istediğiniz alanları doldurduktan sonra firmanızın bulunduğu ya da aday toplayacağınız lokasyonları sayfanızın en altında yer alan kısımdan seçebilirsiniz. Ardından “İlan Yayınlama Koşulları ve Gizlilik Politikasını Kabul Ediyorum” seçeneğini tıklayarak ilanınızı “Kaydet ve İlerle” kısmından editör onayına gönderebilirsiniz. İlanınız yayınlandıktan kısa bir süre sonra başvurularınız artacak ve siz de bu adaylar içerisinde bir eleme imkanına sahip olacaksınız. Aday veri tabanında yüz binlerce adayı barındıran ve onlara iş olanakları sunan isbul.net’in ücretsiz iş ilanı ver seçeneği ile mühendis, öğretmen, muhasebeci, bankacı, pazarlamacı, doktor, uzman, yönetici gibi ilanlara ek olarak vasıflı ve vasıfsız eleman, işçi, evden çalışabilecek ya da engelli eleman gibi çok farklı pozisyonlarda da ilan verebilirsiniz. Firmamız, her türlü alandan dilediğiniz çalışanı bulma şansı sunan ve bunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan profesyonel firmalardan biridir. Aradığınız elemana hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz, isbul.net üzerinden ücretsiz ilan ver seçeneğini tıklayarak dilediğiniz ilanı yayına alabilirsiniz.

isbul-ilan-ver

ADIM 1

isbul.net’e ücretsiz ve süre sınırlaması olmadan üyeliğinizi oluşturun.

isbul-ilan-ver

ADIM 2

Üyelik oluşturduktan sonra 1 adet ücretsiz ilan hakkınız hesabınıza otomatik olarak tanımlanır.

isbulnet-ilan-ver

ADIM 3

İlan hakkınızı kullanmak için hesabınızdaki “İlan Yayınla” butonuna tıklamanız yeterlidir.

isbulnet-ilan-yayinla

ADIM 4

İlan içeriğiniz tamamlandıktan sonra ilanınız yayınlanmak üzere sisteme gönderilir.

isbulnet-ilan-yayinla

ADIM 5

Sisteme gönderilen ilanınız isbul.net editörleri tarafından kontrol edildikten sonra yayına alınır.

isbulnet-is-basvurusu

ADIM 6

Yayına alınan ilanınıza iş arayanlar tarafından gelen başvuruları hesabınızdan kontrol edebilirsiniz.

ELEMAN BULMANIN NET ADRESİ

İsbul.net üzerinden verilen ilanlar, ilk önce editör onayından geçer ve otuz gün boyunca yayında kalır. İlanınızı dilediğiniz zaman durdurabilir dilediğiniz zaman yeniden aktif edebilirsiniz. Aradığınız elemanı bulduğunuz zaman ilanınızı pasif edebilir ya da içerikle ilgili birtakım düzenlemeler yapabilirsiniz. Yaptığınız düzenlemeler yine editör onayına düşer ve ilan tekrar yayına alınır. Süresi biten ya da pasif edilen ilanlarınızdaki başvuruları daha önceden görüntülemiş olsanız bile tekrar tekrar görüntüleyebilirsiniz.İsbul.net’in sizlere sağladığı bir başka özellik ise ilanınızı verirken firma bilgilerinizi gizleyebilir, firmanızın logosunun ve isminin iş arayan adaylar tarafından görünmemesini sağlayabilirsiniz. Böylece adaylar sadece ilanın niteliği, tanımı, lokasyonu gibi alanlara erişebilirler. Aynı zamanda tam tersi şekilde ilanınıza logo ekleyebilir, firmanızın isminin ve logosunun tanınmasını da ücretsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz.İsbul.net’te her firmanın ihtiyacına göre eleman, her iş arayanın niteliklerine göre de iş bulunmaktadır. Yüz binlerce aday sizleri ilan vermeniz için bekliyor. Öyleyse isbul.net üzerinden hemen ilan verin, ücretsiz iş ilanınız ile de binlerce iş arayan adaya anında ulaşın!

İLAN PAKETLERİ

Ücretsiz İlan Yayınla

Hesabınıza her ay tanımlanan 1 adet ücretsiz ilan paketi ile ilan yayınlayabilirsiniz. İlanınız 30 gün boyunca yayında kalacaktır.

Ücretsiz İlan Yayınla

Tek İlan Paketi

Adet Fiyatı : 449.50

750 ₺ + KDV

Dopingli İlan Paketi

Adet Fiyatı : 449.50

1.500 ₺ + KDV

Avantaj Paket

Adet Fiyatı : 449.50

2.300 ₺ + KDV

 • 6 İlan Hakkı

 • 2 Doping Hakkı

 • 20 Cv Görüntüleme Hakkı

 • Satın Al

Silver Paket

Adet Fiyatı : 449.50

3.850 ₺ + KDV

 • 12 İlan Hakkı

 • 4 Doping Hakkı

 • 50 Cv Görüntüleme Hakkı

 • Satın Al

Gold Paket

Adet Fiyatı : 449.50

8.500 ₺ + KDV

 • 50 İlan Hakkı

 • 10 Doping Hakkı

 • 100 Cv Görüntüleme Hakkı

 • 10 Manşet Hakkı

 • Satın Al

Doping Paketleri

1 Doping Paketi

200 ₺ + KDV

3 Doping Paketi

450 ₺ + KDV

5 Doping Paketi

750 ₺ + KDV

10 Doping Paketi

1.150 ₺ + KDV

Cv Görüntüleme Paketleri

50 Cv Görüntüleme Paketi

900 ₺ + KDV

100 Cv Görüntüleme Paketi

1.500 ₺ + KDV

250 Cv Görüntüleme Paketi

3.000 ₺ + KDV

500 Cv Görüntüleme Paketi

4.000 ₺ + KDV

Manşet Paketleri

Müşteri Yorumları

Kısa sürede aradığımız birçok elemanı bulabildik, isbul.net alanında en iyi firmalardan biri. Ücretsiz hakları ile orta ölçekli işverenlere destek olan isbul.net'e çok teşekkür ederiz.

Gencay KETE
Bilgisayar Mühendisi

Mavi yaka yada beyaz yaka fark etmeksizin birçok farklı pozisyondaki personel ihtiyacımızı kısa sürede giderdik. Ücretsiz üyelik ve her ay ücretsiz ilan yayınlanabilirliği ile bizim gibi kobilere büyük yardım sağlıyorlar.

Mehmet YILDIZ
Akbank A.Ş Personel Daire Bşk.

Şirketimizin personel arayışı için uzun yıllardır isbul.net ile çalışıyoruz. Ücretsiz üyelik ve uygun fiyatlı ilan, doping paketleri ile hem ekonomik bir kullanım sağlıyor hemde aradığımız personeli gelen başvurular ile hemen bulabiliyoruz.

Mehmet YILDIZ
Akbank A.Ş Personel Daire Bşk.

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi