isbul.net

3D Ölçüm Operatörü

Genel Bakış

3D Ölçüm Operatörü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? 3D Ölçüm Operatörü olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? 3D Ölçüm Operatörü nerelerde çalışabilir? 3D Ölçüm Operatörü arayan firmalar hangileridir? 3D Ölçüm Operatörü mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel 3D Ölçüm Operatörü ilanları yayınlanıyor. 3D Ölçüm Operatörü olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
3D Ölçüm Operatörü olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

3D Ölçüm Operatörü Nedir, Ne İş Yapar?

3D Ölçüm Operatörü Kimdir?

3D ölçüm operatörleri, üç boyutlu ölçüm cihazının kalitesinin takibinden sorumlu olan kişilerdir. Belli aralıklarla üç boyutlu ölçüm cihazının sorunsuz bir biçimde çalışıp çalışmadığını kontrol ederler. 3d ölçüm operatörü olan kişiler; cihazların dışında üretilmiş olan ürünlerin kalitesinin kontrolünü de yaparlar. Cihazlarla ilgili bir problemle karşılaştığındaysa sorunları çözmek için çabalayıp, problemleri gerekli olan kişilere bildirirler.

3D Ölçüm Operatörünün Görevleri Nelerdir?

3D ölçüm operatörleri, manuel ölçüm cihazlarını ve 3D ölçüm cihazlarını kullanıp talep edilen ölçümleri yaparlar. Daha sonrasında ise ölçümlerle ilgili olan sonuçları ilgili olan kişilere bildirirler. Ölçüm raporlarını düzenli şekilde dosyalarlar ve dosyaladıkları raporları süresiz biçimde saklarlar.

Bunların yanında 3D ölçüm operatörü kişilerin diğer görevle... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi