isbul.net

Bölge Satış Sorumlusu

Genel Bakış

Bölge Satış Sorumlusu nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Bölge Satış Sorumlusu olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Bölge Satış Sorumlusu nerelerde çalışabilir? Bölge Satış Sorumlusu arayan firmalar hangileridir? Bölge Satış Sorumlusu mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Bölge Satış Sorumlusu ilanları yayınlanıyor. Bölge Satış Sorumlusu olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Bölge Satış Sorumlusu olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Bölge Satış Sorumlusu Nedir, Ne İş Yapar?

Bölge Satış Sorumlusu Kimdir?

Mevcut müşterilerle firma arasında ki ilişkiyi geliştirmek amacıyla, belirlenen ürün ya da hizmet satışlarını gerçekleştirmekle yükümlü kişi bölge satış sorumlusudur. Firma da olan şeyleri bölge satış müdürüne aktarmak, raporlamak ile yükümlüdür.

Bölge Satış Sorumlusunun Görev Tanımı Neleri Kapsar?

Birçok farklı sektörde iş alabilen bölge satış sorumlusunun görev konularından bazıları aşağıda belirtilmiştir;

  • Çalıştığı firmanın ürün kârlılığını düşünerek bu amaçla girişimlerde bulunmak ve bunları bölge satış müdürüne aktarmaktır.
  • Çalıştığı firma için kendisine belirlenen bölgelerde satış artırma hedeflerine ulaşmalıdır.
  • Çalıştığı firma için müşteri memnuniyetini her zaman sağlamalı ve korumalıdır.
  • Çalıştığı firma için müşteri ihtiyaç ve eğilimlerini gözlemleyip, araştırmak ve rakip firmaları takip edip, izlenmelidir.
  • Çal... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi