isbul.net

Direktör

Genel Bakış

Direktör nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Direktör olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Direktör nerelerde çalışabilir? Direktör arayan firmalar hangileridir? Direktör mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Direktör ilanları yayınlanıyor. Direktör olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Direktör olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Direktör Nedir, Ne İş Yapar?

Direktör Kimdir?

Direktör, şirketlerin bir ya da daha fazla bölümünün başında duran ve o bölümlerin sevkiyatını ve idaresini yapan kişidir. Çalışma yerleri olarak ise hem özel şirketler olabilmektedir hem de kamu kurum ve kuruluşları olabilmektedir.

Direktör Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Direktör olan kişiler şirket ya da şirket departmanlarında çalışabilmektedir ve altlarında da birçok insan bulunmaktadır.

Bu mesleği yapan kişilerin hedefleri ve bütçeleri tutturması ilk görevleridir ve bunun dışında ise genel görevlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Çalışılan bölümün sevk ve idaresini gözlemlemek ve idare etmek,
  • Belirlenen bütçeye göre plan yapmak ve yapılan bu planlara uyum sağlamaya çalışmak,
  • Şirkette bulunan bölümler arasında iş birliği yapmak ve geliştirmek,
  • Belirlenmiş olan hedeflere çalışanların uymasını sağlamak,
  • Düzenli bir şe... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi