isbul.net

Fizyoterapi Teknikeri

Genel Bakış

Fizyoterapi Teknikeri nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Fizyoterapi Teknikeri olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Fizyoterapi Teknikeri nerelerde çalışabilir? Fizyoterapi Teknikeri arayan firmalar hangileridir? Fizyoterapi Teknikeri mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Fizyoterapi Teknikeri ilanları yayınlanıyor. Fizyoterapi Teknikeri olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Fizyoterapi Teknikeri olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Fizyoterapi Teknikeri Nedir, Ne İş Yapar?

Fizyoterapi Teknikeri Nedir?

Fizyoterapi teknikeri, fizyoterapist ve fizik tedavi doktorunun gözetimi altında çalışan yardımcı bir sağlık personelidir. Fizyoterapi teknikeri; hareket sisteminde çeşitli fonksiyon bozukluğu, ortopedik rahatsızlık, doğuştan veya sonradan engellilik nedeniyle hareket etmede zorluk ve ağrı çeken hastalara egzersiz ve fizik tedavi uygulayan sağlık destek personelidir.

Fizyoterapi Teknikerinin Görevi Nedir?

Fizyoterapist ve fizik tedavi uzmanının gözetimi altında işlerini yürüten fizyoterapi teknikeri görevleri;

  • Temel tıbbi egzersizler ve fizik tedavi uygulamalarında fizyoterapist ve uzmanlara yardımcı olmalıdır.
  • Fizik tedavi uygulanırken çıkan istenmeyen zorlu durumu kayıt altına alarak, gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı olmalıdır.
  • Fizik tedavi sürecinde hastanın ve çalışanların güvenliği... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi