isbul.net

Mali İşler Uzmanı

Genel Bakış

Mali İşler Uzmanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Mali İşler Uzmanı olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Mali İşler Uzmanı nerelerde çalışabilir? Mali İşler Uzmanı arayan firmalar hangileridir? Mali İşler Uzmanı mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Mali İşler Uzmanı ilanları yayınlanıyor. Mali İşler Uzmanı olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Mali İşler Uzmanı olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Mali İşler Uzmanı Nedir, Ne İş Yapar?

Mali İşler Uzmanı Kimdir?

Mali işler uzmanı alanında çalışan kişi, şirketin veri, amortisman, bankacılık veya bordo gibi bütün mali işleri ile ilgilenir ve bütün bu işlerin kaydını tutar. Mali işler uzmanları genellikle özel sektörde hizmet verirler.

Mali İşer Uzmanının Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Mali işler uzmanının en önemli görevi mali işler ile ilgilenmek ve bunların düzenli bir şekilde raporlamasını yapmaktır.

Aynı zamanda mali işler müdürü ile de birlikte hareket eden mali işler uzmanının genel anlamda görevleri şu şekilde sıralanabilir:

1)     Vergi beyannamelerinin düzenlenmesini ve gönderilmesini sağlamak.

2)     Bankacılık işlemlerini güvenli ve düzenli bir şekilde yapmak.

3)     Gelecek zamanlardaki giderleri tespit e... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi