isbul.net

Marka Temsilcisi

Genel Bakış

Marka Temsilcisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Marka Temsilcisi olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Marka Temsilcisi nerelerde çalışabilir? Marka Temsilcisi arayan firmalar hangileridir? Marka Temsilcisi mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Marka Temsilcisi ilanları yayınlanıyor. Marka Temsilcisi olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Marka Temsilcisi olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Marka Temsilcisi Nedir, Ne İş Yapar?

Marka Temsilcisi Kimdir?

Marka temsilcisi, şirketler veya reklam ajanslarında görev almaktadır. Sorumlu olduğu markanın üretim süreci ve iletişimi gibi birçok alanında çalışabilmektedir.

Marka Temsilcisinin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Marka temsilcisinin görev ve sorumlulukları çalıştıkları firmaya göre değişiklik gösterse de genel anlamda iletişim hizmetlerini hazırlamak ve bunları medyaya aktarmak, marka temsilcisinin görevleri arasında yer almaktadır.

Bunlar dışında:

1)     Bünyesinde çalıştığı şirket için ürün geliştirmek

2)     Sorumlu olduğu kurumun veya şirketin pazar hedeflerine ulaşmak

3)     Düzenli bir şekilde pazar değerlendirmesi yapmak ve sonucu üstlere raporlamak.

4)     Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi