isbul.net

Şantiye Sorumlusu

Genel Bakış

Şantiye Sorumlusu nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Şantiye Sorumlusu olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Şantiye Sorumlusu nerelerde çalışabilir? Şantiye Sorumlusu arayan firmalar hangileridir? Şantiye Sorumlusu mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Şantiye Sorumlusu ilanları yayınlanıyor. Şantiye Sorumlusu olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Şantiye Sorumlusu olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Şantiye Sorumlusu Nedir, Ne İş Yapar?

Şantiye Sorumlusu Kimdir?

Şantiyelerdeki işlerin tamamının sorumluluğunu üstlenen kişiye şantiye sorumlusu denmektedir. Şantiye sorumlusu kişiler, genellikle arazilerde çalışmakla beraber, yöneticilerle sık sık iletişim içinde olarak raporlarlar sunmaktadırlar. Bu sebeple çalışmalarının bir kısmını da büro ortamında sürdürür.

Şantiye Sorumlusunun Görevleri Nelerdir?

İnşaat işinde ya da tesisat düzenlemelerinde pek çok sorumluluk üstlenmekte olan şantiye sorumlularının görevleri geniş bir alanı kapsamaktadır.

Başlıca görevleri arasında şunlar yer almaktadır;

  • Yapısal işlerin yürütülmesi esnasında gereken güvenlik önlemini alma, varsa güvenliğe dair olan eksiklikleri giderme,
  • Yapıların inşaatları esnasında hem yönetimlere hem mühendislik işlerinin yürümesine yardımcı olma,
  • İnşaatların alınan ruhsata uygun bir şekilde tamamlanmasını sağlama,
  • İşl... Devamını Göster

Güncel Şantiye Sorumlusu İş İlanları

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi