isbul.net

Bütçe Planlama Direktörü

Genel Bakış

Bütçe Planlama Direktörü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Bütçe Planlama Direktörü olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Bütçe Planlama Direktörü nerelerde çalışabilir? Bütçe Planlama Direktörü arayan firmalar hangileridir? Bütçe Planlama Direktörü mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Bütçe Planlama Direktörü ilanları yayınlanıyor. Bütçe Planlama Direktörü olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Bütçe Planlama Direktörü olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Bütçe Planlama Direktörü Nedir, Ne İş Yapar?

Bütçe Planlama Direktörü Kimdir?

Bütçe planlama direktörükurumların hedefleri doğrultusunda; maliyet analizleri yapma ve bütçe planlamasını hazırlamakla sorumlu kişidir. Aynı zamanda uzun ve kısa vadeli bütçe planlamaları konusunda firmalara danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Bütçe Planlama Direktörünün" Sorumlulukları Arasında Neler Bulunur?

Bütçe planlama direktörü hizmetlerini sürdürdüğü firmaların bütçeleme ve planlama süreçlerinin bütününü yönetmekle sorumlu kişidir.

Meslek profesyonellerinin gerçekleştirmesi gereken diğer görevleri şunlardır;

  • Organizasyonel hedeflere uygun biçimde finansal planlamalar yapmak ve karar alımlarını üstlenmek,
  • Şirket departmanlarından bütçe için tahminler almak ve bunları doğruluk ya da eksiksizlik açısından incelemek,
  • Önceki bütçeyi inceleyerek bütçe planlamasına uygun olarak önceki mali senede raporlanan kar ve za... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi