isbul.net

Gemi Kontrol Memuru

Genel Bakış

Gemi Kontrol Memuru nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Gemi Kontrol Memuru olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Gemi Kontrol Memuru nerelerde çalışabilir? Gemi Kontrol Memuru arayan firmalar hangileridir? Gemi Kontrol Memuru mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Gemi Kontrol Memuru ilanları yayınlanıyor. Gemi Kontrol Memuru olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Gemi Kontrol Memuru olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Gemi Kontrol Memuru Nedir, Ne İş Yapar?

Gemi Kontrol Memuru Kimdir?

Gemi kontrol memuru, gemilerin kıyıya yanaşmasında güvenliliği sağlamak için limanda ki işleri düzenleyen kişidir .Tersanede ve limanda gün içerisinde yapılan işleri bir deftere kayıt altına alır ve gemide ki ekipmanların hasarını rapor eder. Gemide ki tayfaların değişimlerinde başrol oynar.

Gemi Kontrol Memurunun Görevleri Nelerdir?

Gemi kontrol memuru tarafından yapılması gereken işlerin ana vazifesi limanda ki ve gemide ki yapılan işlerin bir aksilik çıkmadan olmasını sağlamaktır.

Bu mesleğin diğer görev ve sorumlulukları şöyledir;

  • Gemiyi zamanı geldiğinde limana yanaştırmak için trafiği kontrol etmek.
  • Gemide ki hasarı, personellerle ilgili verileri kaydetmek.
  • Kaptanların limanda ki işlerle ilgili isteklerini yapmak.
  • Gemi kalkmadan önce yapılacak işleri düzenlemek.
  • Geminin güvenilir bir... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi