isbul.net

Oyun Ablası

Genel Bakış

Oyun Ablası nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Oyun Ablası olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Oyun Ablası nerelerde çalışabilir? Oyun Ablası arayan firmalar hangileridir? Oyun Ablası mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Oyun Ablası ilanları yayınlanıyor. Oyun Ablası olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Oyun Ablası olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Oyun Ablası Nedir, Ne İş Yapar?

Oyun Ablası Kimdir?

Oyun ablası, genelde çalışan aileler tarafından tercih edilir. Çocuklara bakacak kimseleri yoksa oyun ablası arayışı içine girerler. Sadece bakmakla kalmaz yabancı dil, satranç gibi zeka geliştirici oyunlar, okul öncesi eğitim gibi hizmetlerde verir. Oyun ablası sadece çocukla ilgilenir, temizlik, yemek gibi evin ihtiyaçları ile ilgilenmez. Oyun ablası evde yatılı olarak kalmaz, genelde yarı zamanla olarak çalışır.

Oyun Ablasının Görevleri Nelerdir?

Oyun ablasının görevleri aslında gayet açıktır, yarı zamanı anne-baba tarafından belirlenen saatler arasında olur. Evde olduğu ve çocuklarını emanet ettikleri için güvenilir biri olması çok önemlidir. Aileye bunu kanıtlayabilirse işi alabilir.

Genel görevleri şu şekildedir;

  • Özel eğitim gerektiren dışında kalan tüm okul öncesi çocuklarla ilgilenmek
  • Çocuklarla oyun oynamak, beraber eğlence vakit... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi