isbul.net

Dijital Pazarlama Müdürü

Genel Bakış

Dijital Pazarlama Müdürü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Dijital Pazarlama Müdürü olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Dijital Pazarlama Müdürü nerelerde çalışabilir? Dijital Pazarlama Müdürü arayan firmalar hangileridir? Dijital Pazarlama Müdürü mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Dijital Pazarlama Müdürü ilanları yayınlanıyor. Dijital Pazarlama Müdürü olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Dijital Pazarlama Müdürü olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Dijital Pazarlama Müdürü Nedir, Ne İş Yapar?

Dijital Pazarlama Müdürü Kimdir?

Dijital pazarlama müdürü, dijital pazarlama bölümünde bulunan ve bu bölümdeki sosyal medya yönetimini yapan, içerik pazarlamasını yapan ve bununla alakalı daha birçok şeyi yapan kişidir. Bunun dışında ise yapılan bu uygulamaların yönetiminden de sorumlu olan kişidir. Bu mesleği yapan kişiler ise genel olarak şirketlerde bulunan pazarlama müdürünün alt pozisyonunda çalışmaktadırlar.

Dijital Pazarlama Müdürü Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Dijital pazarlama müdürü bu işin uzmanlığını yapanların ya da bu işi yapan kişilerin yardımcılığını yapanların başında bulunarak bu kişileri yönetmekle ve başında bulunmakla görevlidir.

Bu görevlerinin dışında ise bu mesleği yapan kişilerin genel görev ve sorumluluklarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Dijital kanalların yönetimini yapmak ve yapılan farklı pazarlama tekniklerinin ilerlemes... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi