isbul.net

Puantör

Genel Bakış

Puantör nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Puantör olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Puantör nerelerde çalışabilir? Puantör arayan firmalar hangileridir? Puantör mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Puantör ilanları yayınlanıyor. Puantör olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Puantör olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Puantör Nedir, Ne İş Yapar?

Puantör Kimdir?

İşletmelerde personellerin performanslarına dair verileri tutmakta olan meslek çalışanına puantör denmektedir. Puantörler; topladıkları bilgileri, işletmelerdeki finans işlerini takip edip muhasebe departmanlarıyla paylaşırlar.

 Puantör olarak çalışan bireyler, yaptıkları takip işlerini puantaj defterine kaydederler. Elde ettikleri bilgileri, muhasebe departmanlarıyla paylaşmaları gerekmektedir, çünkü bu bilgileri ücretlendirmede kriter olarak kullanılırlar.

Puantörün Görevleri Nedir?

Puantörün görevleri, işletmelerde bulunan görevli personelle ilgili detayları kayıt altına almaktır.

Bunu sürdürürken oldukça titiz davranması gereken puantörün görevleri şunlardır:

* Şirketlerin bünyesinde bulunan departmanlardan çalışma planları ile ilgili çalışma programlarını alma,

* Haftalık çalışma planlarında yer alan isimler, unva... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi