isbul.net

Sigorta Eksperi

Genel Bakış

Sigorta Eksperi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Sigorta Eksperi olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Sigorta Eksperi nerelerde çalışabilir? Sigorta Eksperi arayan firmalar hangileridir? Sigorta Eksperi mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Sigorta Eksperi ilanları yayınlanıyor. Sigorta Eksperi olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Sigorta Eksperi olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Sigorta Eksperi Nedir, Ne İş Yapar?

Sigorta Eksperi Kimdir?

Sigorta Eksperi olarak görev yapan bireyler değerli bir mal için yapılan sigorta sonrasında birtakım sorunların oluşması durumunda hasar ve kayıt tespiti yapan kimselerdir. Sektör açısından oldukça önemli bir yere sahip olan sigorta eksperleri hasar gözetimi ve benzeri konularda görevlendirilen aynı zamanda tüm bu işleri takip eden yetkili personeller olarak bilinmektedir.

Sigorta Eksperinin Görevleri Nelerdir?

​​​​​​Sigortalanacak ürünler müşteri tarafından ödenen prim miktarı karşılığında iki taraflı sızleşme oluşturularak sigortalanmaktadır. Bu ürünler üzerinde İlerleyen zamanlarda kayıp veya hasar gibi durumlar oluşursa sigorta eksperleri devreye girmektedir.

Bir sigorta eksperinin temel görevleri şöyle sıralanabilir;

  • Sigortalı ürün üzerinde oluşan hasarı incelemek ve bu hasarın miktarının hesabını yapmak
  • Sigortalanmış ürünü ya da kayıp durumunun... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi