isbul.net

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Genel Bakış

Bilgi İşlem Destek Elemanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Bilgi İşlem Destek Elemanı olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Bilgi İşlem Destek Elemanı nerelerde çalışabilir? Bilgi İşlem Destek Elemanı arayan firmalar hangileridir? Bilgi İşlem Destek Elemanı mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Bilgi İşlem Destek Elemanı ilanları yayınlanıyor. Bilgi İşlem Destek Elemanı olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Bilgi İşlem Destek Elemanı olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Bilgi İşlem Destek Elemanı Nedir, Ne İş Yapar?

Bilgi İşlem Destek Elemanı Kimdir?

Firma bilgisayar sistemlerinin kontrolünü yapan, yazılım ve donanım kuran, yapılandıran ve teknik problemlerin giderilmesini sağlayan kişiye bilgi işlem destek elemanı denir.

Bilgi İşlem Destek Elemanının Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Bilgi işlem destek elemanının temel vazifesi, bilgisayar ağlarını korumak ve firma sistemlerinin problemsiz bir biçimde çalışmasını sağlamaktır.

Bilgi İşlem Destek Elemanının diğer görevleri ise bunlardır;

•       Bilgisayar donanım, ağları, yazılım sistemleri, tarayıcılarını ve yazıcıları yapılandırmak ve kurmak,

•       Bilgisayar ağ ve sistemlerini izlemek, bakımını sağlamak,

•       Şirket web sitesinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak,

•       Hizme... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi