isbul.net

Fraud Uzmanı

Genel Bakış

Fraud Uzmanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Fraud Uzmanı olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Fraud Uzmanı nerelerde çalışabilir? Fraud Uzmanı arayan firmalar hangileridir? Fraud Uzmanı mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Fraud Uzmanı ilanları yayınlanıyor. Fraud Uzmanı olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Fraud Uzmanı olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Fraud Uzmanı Nedir, Ne İş Yapar?

Fraud Uzmanı Kimdir?

Fransızca kökenli olan fraud sözcüğü, sahtekarlık anlamına gelir. Fraud uzmanı ise kuruluşlarda dolandırıcılığı önlemeye yarayan programların uygulanmasını sağlayan bireylere verilen mesleki unvandır. Bu alanda çalışanla, aynı zamanda sahtekarlığın tespiti ve soruşturulmasından da sorumludur. Fraud uzmanı olan kişilerin; banka, ticari işletme, çevrimiçi faaliyet gösteren firma ve pek çok farklı sektörde çalışma imkanı bulunur.

Fraud Uzmanı Görev Ve Sorumlulukları Nelerdir?

Bu mesleği icra eden kişilerin temel görevi, her çeşit yolsuzluk ve sahtekarlık ile baş etmeye yönelik olarak kapsamlı yöntemler geliştirmektir.

Meslek profesyonellerinin başlıca diğer sorumlulukları ise şunlardır;

•       Sahtecilik ile ilgili olayları hızlı bir şekilde tanımlamak ve olası riskleri önlemek için harekete geçmek,

•  ... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi