isbul.net

Etkinlik Koordinatörü

Genel Bakış

Etkinlik Koordinatörü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Etkinlik Koordinatörü olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Etkinlik Koordinatörü nerelerde çalışabilir? Etkinlik Koordinatörü arayan firmalar hangileridir? Etkinlik Koordinatörü mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Etkinlik Koordinatörü ilanları yayınlanıyor. Etkinlik Koordinatörü olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Etkinlik Koordinatörü olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Etkinlik Koordinatörü Nedir, Ne İş Yapar?

Etkinlik Koordinatörü Kimdir?

Etkinlik koordinatörü, bir etkinliğin planlamasından başlayıp etkinliğin bitiş aşamasına kadar gerçekleştirilen bütün faaliyetlerin sorunsuz şekilde yürütülmesinden sorumludur. Menüleri planlama, müzisyenler adına rezervasyon yaptırma, mekan süslemelerini hazırlama, barmenleri işe alma gibi görevleri koordine etmektedir.

Etkinlik Koordinatörünün Görev Tanımı Neleri Kapsamaktadır?

Etkinlik koordinatörlerinin olan kişilerin temel görevleri arasında; etkinlik planlamasını ve yönetimini gerçekleştirmek yer alır.

Etkinlik koordinatörü olan bireylerin diğer sorumlulukları ise şu başlıklar altında toplamak mümkündür;

  • İhtiyaçları ve talepleri öğrenme adına müşteriler ile iletişime geçme,
  • Bütçe ve zamandaki kısıtlamalara dikkat ederek etkinlikleri planlama,
  • Etkinliğin yapılacağı mekanı ve konuşmacıları ayarlama,
  • ... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi