isbul.net

Analitik CRM Yöneticisi

Genel Bakış

Analitik CRM Yöneticisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Analitik CRM Yöneticisi olmak için gereken eğitimler, bireysel özellikler nelerdir? Analitik CRM Yöneticisi nerelerde çalışabilir? Analitik CRM Yöneticisi arayan firmalar hangileridir? Analitik CRM Yöneticisi mesleğiyle ilgili tüm soruların cevaplarını isbul.net Meslek Rehberi’nde bulabilirsiniz.
isbul.net'te her gün güncel Analitik CRM Yöneticisi ilanları yayınlanıyor. Analitik CRM Yöneticisi olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur. Hemen Özgeçmiş Oluştur
Analitik CRM Yöneticisi olarak iş arayanlara ulaşmak için hemen firma girişi yapabilir ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz. İş İlanı Yayınla

Analitik CRM Yöneticisi Nedir, Ne İş Yapar?

Analitik CRM Yöneticisi Kimdir?

Özel şirketlerin satış ve pazarlama departmanlarında müşteri ilişkileri ve müşteri sadakati ile ilgili projeler üreten kişiye analitik CRM yöneticisi denir. Satışları ve müşteri sadakatini artıracak stratejik bir model geliştiren, güçlü veri analiz yeteneklerine sahip, veri madenciliği kavramını gerçeğe dönüştürerek şirkete değer katan kişidir.

Analitik CRM Yöneticisi Görevleri Nedir?

Müşteri davranışını ve getirdiği değeri analiz etmek, sadakati artıran projeler üretmek ve bu projelerin sürdürülebilir olmasını sağlamak Analitik CRM Yöneticisinin en önemli görevlerinden biridir.

Diğer görevler aşağıdaki gibidir;

  • Müşteri segmentasyon modelleri geliştirin, segmentasyon aksiyonları oluşturun ve sonuçlarını ölçmek,
  • Segmentasyon işlemlerini istatistiksel verilere dönüştürmek,
  • Müşteri artışı sonrası kantitatif raporlar oluşturmak ve bu anali... Devamını Göster

İş Ara

İş Arayan Girişi

İlan Yayınla

Firma Girişi